tren
tren

Mühendislik

Anasayfa » Mühendislik

Projenizin yıkım öncesi ve yıkım sonrası her aşaması mühendis denetiminde.

Yıkım Mühendisliği

Yapım ne kadar teknik bir iş ise, Yıkımda tamamı ile teknik bir işlemdir ve yüksek riskli iş statüsündedir. Bu işlem mühendislerimizin uzmanlığı ile profesyonel olarak gerçekleşmektedir. Mühendislerimiz bir fiil sahada aktif çalışır ve kontrolü sağlar.

Yıkım Planı

Firmamız sektörde “Profesyonel Yıkım Firması” olarak yer almaktadır. Firmamız tarafından gerçekleşecek her bir yıkım için, mühendislerimizce Yıkım Planı hazırlanır ve bu plan üzerinden yıkım gerçekleştirilir. Ayrıca hazırlanan yıkım planı yazılı olarak değil, proje olarak oluşturulur. Bu planda; nakliye güzergahı, yıkım yöntemi, kullanılacak olan iş makinaları ve personel sayısı tamamen belirlenmiş olur.

Denetimli Yıkım

Yıkımın ilk aşamasından tamamlanma aşamasına kadar kontrol ve denetimler mühendislerimiz tarafından gerçekleşmektedir. Bu denetim sahada fiili olarak gerçekleşmektedir.

Branş Mühendisleri

Firmamız bünyesinde; İnşaat mühendislerimiz yanı sıra, Makina Mühendisi de bulunmaktadır. Nitelikli tesis ve fabrika yıkım/sökümlerinde tam denetim ve tam kontrol sağlanarak yıkım/söküm gerçekleştirilir.


Apartman Sökümü

Fabrika Sökümü

Site Sökümü

Söküm Nedir ?

Yapının yıkım öncesi hazırlığıdır. Geri dönüştürülebilir tüm malzemeler değerlendirilmek üzere sökülür. Söküm işlemi uzmanlık gerektiren ve yüksekte çalışma eğitimi almış personellerimizce gerçekleştirilmektedir.

Yıkım Nedir ?

Yıkım hizmet ömrünü tamamlamış herhangi bir yapının statik bütünlüğünün bozularak yok edilmesi ve yapının üzerinde bulunduğu alanın tekrar arsa haline getirilmesi işlemidir.


Neden Biz ?
  • 1- Tüm önlemleri alıyoruz
  • 2- Uygun Yöntemi Belirliyoruz
  • 3- Çevreye dikkat ediyoruz
  • 4- Kontrollü yıkım gerçekleştiriyoruz

Profesyonel Seçim