tren
tren

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Mavi Yıkım

Şirketimiz; Yıkım, inşaat ve hafriyat alanında profesyonel hizmet vermek amacıyla 1999 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden beri bitirdiği projeler sayesinde tecrübesini en üst seviyelere çıkarmayı başarmış, Kaliteli alt yapısı ve ülke çapında Kentsel Dönüşüm faaliyetlerinde aktif rol alması ile sektörün öncü firmalarından biri haline gelmiştir.

Mavi Yıkım; İstanbul merkezli kurulmuş olup, şu anda tüm ülke geneline hizmet sunmaktadır. Ülkemizin her yerinde mühendislik, yer emniyet ve iş güvenliği kurallarına uyup, minimum risk alarak, ciddiyet içerisinde ve zamanında teslim ilkesine uyularak hizmet verilmektedir. Bu hizmet esnasında İş güvenliğinden ve kaliteli iş prensibinden ödün vermeden inşaat sektörüne “Profesyonel Altlık Hazırlamak” ve “taşıma işlemini en emniyetli şekilde tamamlamak” firmamızın düsturudur.

Mavi Yıkım olarak yılların verdiği tecrübe sayesinde dayanıklılık ömrünü tamamlamış her türlü yapıyı çevre ve etüt şartlarına uygun, en profesyonel yıkım yöntemleri ile yıkmaktayız.

Firmamızın şiarı; ülke çapında gelişen inşaat sektörüne zemin hazırlamak, kaliteli-nitelikli yapılar için en uygun zemin şartlarını sağlamaktır.

Mavi Yıkım; Tescilli Yıkım Firmasıdır ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Y2 Sınıfı Yıkım Müteahhitliği yetkisi verilip belgelendirilmiştir. Ayrıca Firmamız; ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 Kalite yönetim sistemi belgelerine sahiptir, ve bu yönetim sistemlerine uygun hizmet vermektedir.

Hizmetlerimize göz atabilir, detaylarını inceleyebilirsiniz.
Neler Yapıyoruz
Yıkım Makinalarımız